E-Ticaret Entegrasyonları

Şirketinizde belirli periyotlarla satışına karar verilen ikinci el veya kullanım dışı kalmış; bilgisayar, laptop, telefon, yazıcı, sunucu, network ekipmanları vb gibi… IT ekipmanlarınızın envanterini sizin yerinize ÜCRETSİZ olarak oluşturup size geri alım teklifi sunuyoruz.

 

Bidiğiniz gibi günümüzde artık nerdeyse bir gereklilik haline gelen ürünlerinizin ve mağazanızın internet ortamına taşınması, dünyanın her yerindeki müşterilere ulaşma ve satış yapma imkanı sunmaktadır.

HAN Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri, gerek kendi geliştirdiği e-ticaret yazılımları, gerekse tüm dünyada aktif olarak kullanılan open lisanlı Magento veya WooCommerce e-ticaret uygulamalarını sunmaktadır.

 

Kullanıcı dostu olan ve güçlü özelliklere sahip e-ticaret uygulamalarımızla tanışarak sitenizi kendi bünyemizdeki web sunucularımızda ÜCRETSİZ olarak barındırabilirsiniz.

Hali hazırda mevcut olan web siteniz üzerinden kredi kartı, banka havalesi, posta çeki vb. ödeme seçenekleriyle ürünlerinizi online satmak için geç kalmadan bizi arayın ve rakiplerinizin bir adım önüne birlikte geçelim.

AÇIKLAMALAR:

* SSL SERTİFİKASI: Ödeyeceğiniz paket bedeline 1 yıllık 128 bit Rapid SSL sertifika ücreti dahildir. Ayrıca SSL sertifikası almanıza gerek yoktur. Paketi satın aldığınızda SSL sertifikanız adınıza satın alınarak kurulumu sitenize tarafımızdan yapılacaktır.

* SANAL POS YAPILANDIRMASI: CS-CART E-ticaret paketini satın aldığınızda, sitenizde kredi kartı ile alış-veriş yapılmasına olanak sağlayan ve parayla satılan bankaların sanal pos modülleri ücretsiz olarak kurulacaktır.

* ÖMÜR BOYU LİSANS BEDELİ: Ödeyeceğiniz paket bedeline, adınıza satın alınacak olan tek seferlik orjinal lisans ücreti dahildir. Yıllık lisans bedelleri ayrıca alınacaktır.

* PROGRAM KURULUMU: Paketi satın aldığınızda kurulum tarafımızdan ÜCRETSİZ olarak yapılacaktır.

* BAŞLANGIÇ EĞİTİMİ ve SİTENİN HAZIRLANMASI: Paketi satın aldığınızda sitenizin hazırlanması, ürünlerinizin girilmesi ve siteyi yönetebilmeniz için gerekli olan eğitim tarafımızdan ÜCRETSİZ olarak yapılacaktır.

* ÜRÜNLERİNİZİN FOTOĞRAFLANMASI: Site kurulumunuz ve eğitiminiz tamamlandıktan sonra, sitenizde satışını yapacağınız ürünler için fotoğraf çekilmesi gerekiyorsa. 100 adet ürün fotoğrafınız profesyonel fotoğraf ekibimiz tarafından ÜCRETSİZ olarak yapılacaktır.

* 1 YILLIK HOSTİNG BEDELİ: Ödeyeceğiniz paket bedeline 1 yıllık hosting bedeli dahildir.